IDEC GE1A-B10HA110 ELECTROMECHANICAL MULTIFUNCTION TIMER
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
10
quantity
Product details
Category
  • Price For: Each Supply Voltage Range: 110V AC to 120V AC Time Min: 0.1min Time Max: 10h Power Consumption: 3.8VA Reset Time: 100ms Leaded Process Compatible: No Mounting Type: 8 Pin Octal RoHS Compliant: No